AquaFun Park Tatragolf – Veľká Lomnica

/, Top/AquaFun Park Tatragolf – Veľká Lomnica

AquaFun Park Tatragolf – Veľká Lomnica

Výborne Výborne Výborne miesto na strávenie dovolenky, len 500 metrov nám vyrástol od nášho apartmánu takýto skvelý AquaFun park, kde sme strávili úžasný deň, naozaj ako pri mori nič nám nechýbalo k šťastiu, Tak sme radi , že Vám to môžeme oznámiť, že vnikol takýto park kúsok od nás a vstupné nás vyšlo len 6 eur osoba na celý deň.

AquaFun park sa delí na takú zábavnú zónu kde sú tobogány, bazény a reštaurácia a na zónu, kde sa oddychuje na lehátkach, karimatkách alebo podľa potreby.

AquaFun park-u sme si teda oddýchli urobili fotky, videa a vrátili sme sa na apartmán ako od mora. Takže vrelo odporúčam aj pre rodiny s deťmi aj pre dospelých :))) Otváracie hodiny od 10:00-20:00 hod.

Čo ponúka AquaFun Park

Na 7500 m2 sa rozprestiera tento park s perfektnými atrakciami ako: detský vodný park s tobogánom, plavecký bazén 30×15 metrov, zážitkový bazén 20×10 metrov, úžasná gigantická adrenalínová šmýkačka a tropical bar. V celom areáli Vám sú k dispozícii ležadlá a slnečníky. Počas celého leta každú sobotu je pripravený animačný program pre malých, ale aj väčších.

Facebook AquaParku

Cenník

Bez názvu
Obyvatelia Veľkej Lomnice a okresov: Kežmarok, Poprad, Stará Ľubovňa, Levoča, Spišská Nová Ves a Liptovský Mikuláš, majú celodenný vstup za cenu večerného vstupu a to:   dospelí 6 €  /  deti 4 €.

  • Zľava 50% platí pre ubytovaných hostí v Tatragolf mountain resort, s ubytovacím preukazom.
  • Tatranská zľava platí po predložení  potvrdenia o ubytovaní vo Vysokých Tatrách.
  • Dieťa do 100 cm má vstup za 1 €.
  • Detský lístok môžu využiť deti do 17,99r., držitelia karty ISIC, seniori nad 55r. a ZŤP, po preukázaní sa platným dokladom.

Video od nás

Galéria

By |2018-03-05T16:19:33+00:00júl 11th, 2015|Správy z Tatier, Top|