Tatry Ice Master 

Hrebienok 29.-31.1.2016

Neoficiálne majstrovstvá sveta v tesaní ľadových sôch. Až 12 tímov, z rôznych krajín sveta, vdýchne počas troch dní ľadovým blokom dušu a vzniknú tak jedinečné ľadové sochy.

www.regiontatry.sk

Tatranský ľadový dóm 

Hrebienok 27.11. – 17.4. 2016

Ľadový chrám vás očarí novou architektúrou, ktorej autorom je slovenský umelec Adam Bakoš. Každú nedeľu je pre vás pripravené jedinečné hudobné alebo muzikálne vystúpenie.

www.regiontatry.sk

Sánkovačka z Hrebienka 

Starý Smokovec – Hrebienok 

Denná aj nočná sánkovačka z Hrebienka do Starého Smokovca. Trať je dlhá 2,5km, je osvetlená a sánky si môžete požičať v údolnej stanici. Trať je otvorená 8:00 – 16:30. Nočná sánkovačka je každý utorok, piatok, sobotu od 19:00-21:00hod.

www.vt.sk

Belianska jaskyňa

Tatranská Kotlina – Celú zimu

Jaskyňa pre vás po dlhšej a náročnej renovácií opäť otvorila svoje brány. Čaká vás viacero noviniek. Okrem vylepšení trasy vás najviac upúta nové nasvietenie jaskynných scén. Máte možnosť pozorovať doteraz nevidené zákutia jedinej prístupnej jaskyne vo Vysokých Tatrách. Ďalšou významnou novinkou sú tri hudobné kompozície, ktoré si vypočujete v hudobnej sieni.

www.ssj.sk

OC Forum Poprad

Poprad – Centrum

Ak počas vašej dovolenky zistíte, že ste si zabudli časť športovej výstroje, módny doplnok alebo chcete svojich známych potešiť darčekom, odporúčame navštíviť novootvorené nákupné centrum Forum v centre Popradu. Nakupovanie môžete spojiť s príjemnou prechádzkou v centre mesta alebo návštevou AquaCity Poprad.

www.forumpoprad.sk

Regionálna karta Tatry card

Zľavy na tie najdôležitejšie miesta v Tatrách ako napríklad Aquacity Poprad, turistika-lanovky, wellness, golf, múzea, kultúra, lyžovanie v tatranských strediskách, bary, reštaurácie, športoviská a teraz aj novinka horské poistenie a bezplatnú dopravu na električke a zubačke.

To je Tatry card, ktorú si môžete zakúpiť na recepcii za 4€/osoba, takže určite doporučujeme. Kompletný zoznam, kde platia zľavy si môžete pozrieť tu

www.regiontatry.sk

Apartmán C12

Známy apartmán C12 pre Vás pripravil tieto zaujímavé podujatia & novinky. Máme v ponuke dva apartmány, stačí si vybrať termín a môžete prísť do Tatier na jednu z týchto atrakcií.

www.apartmanlomnicac12.sk

[mailmunch-form id=“225350″]