Matej Ištván / Manažér

ZÁKLADY

  • Pochádzam z Dolného Kubína
  • Vyštudoval som Akadémiu cestovného ruchu v anglickom jazyku
  • Ovládam slovensky, anglický a český jazyk
  • Venujem sa Tatrám a pripravujem to najlepšie čo ponúkajú

KONTAKT

Tel: +421 944 357 822
matejistvanovic@gmail.com
www.facebook.com/istvan.dk

ÚSPECHY

Superhost od roku 2005 na ubytovacím portáli airbnb.com

 Tretí rok po sebe 9,6 bodov na booking.com guest award

 9,6 bodov na ubytovanienaslovensku.eu

603 zrealizovaných rezervácií do roku 2018

105 pozitívnych reálnych recenzií zo všetkých portálov do roku 2018

 Zdolané všetky hlavné vrcholy a vysokohorské chaty

Filozofia Enjoy

Neustále práca zábavnou formou, to je základ mojej filozofie v Apartmánoch Enjoy . Zdolal som všetky hlavné vrcholy Tatier a vysokohorských chát, prechádzam si všetkými dôležitými atrakciami a udalosťami v Tatrách, aby som prinášal to podstatné, čo Tatry ponúkajú.

„Najdrahší apartmán je prázdny apartmán“ a preto sa počas roka snažím pracovať s cenou čo najlepšie a prinášať pre hostí tie najlepšie ceny. Jeden z najdôležitejších detailov našej filozofie je aj čistý a inovatívne pripravený apartmán a preto upratujeme profesionálne podľa upratovacích pravidiel od firmy „Clean my space“. V apartmáne je teda veľmi čisto a je vybavený smart tv, dvd prehrávačom, playstation 4, počítačom, tlačiarňou a ďalšími vylepšeniami ako rozkladací gauč ale so stavanou manželskou posteľou.

Pár vybraných recenzií pre ApartmanyEnjoy

Ubytovanie u Mateja je nádherné! Určite odporúčame a radi sa vrátime. Apartmán je nádherne zariadený, čistý a má krásny výhľad na Tatry. Matej bol hostiteľ na výbornu! Ďakujeme! The accommodation was really beautiful! We definitely suggest this place as its perfectly clean, nice and comfortable and has wonderful view on the Tatra mountains. Matej was very helpful and kind host. Thanks again! :). (Silvia Holla, Airbnb.com)

Dobrý den, pane Mateji, děkujeme za možnost ubytování ve Vašem apartmánu, který byl pro nás příjemným zakončením léta. Apartmán je dobře situován, s výhledem na celé Tatry. Dostupnost do Tatranské Lomnice autem nebo autobusem z nedaleké zastávky – zpět možno využít i TAXI za cca 10 eur. S velikostí apartmánu a jeho vybavením jsme byli spokojení, souhlasí s informacemi a se zveřejněńým foto na Vašich www stránkách. Při plánování dalšího pobytu v Tatrách, jsme rádi, že jsme našli odpovídající APP, který nám vyhovuje a využijeme opět možnost ubytování v něm. (Kamila, Rodina s malými deťmi, ubytovanienaslovensku.eu)

Fantasticke ubytovanie, relax, čistota, vybavenosť apartmánu, bezbariérový prístup, podkrovný apartmán, podzemné garáže, proste len a len odporúčam. Fantastický prístup majiteľa apartmánu a ľudí na recepcii.žiadny problém. (Jaroslav, Booking.com)

PÁR VIDEI Z TATIER