FOTKY APARTMÁNOV

APARTMÁNY ENJOY

Skvelý pomer ceny a kvality

Tatranská 610, 059 52 Veľká Lomnica, Slovensko

Čisté a kvalitne zariadené apartmány
s kompletne vybavenou kuchynskou linkou

Spálňa, obývačka, kuchyňa, jedáleň, balkón, wc, kúpeľňa, úložná miestnosť 

Apartmány Enjoy, krásne, moderné apartmány s výhľadom na Tatry pre 8 osôb, vhodné pre rodiny, turistov, páry, priateľov, s krásnym wellnessom, s dobrou polohou, v blízkosti hlavných zážitkov našich Tatier v rezorte Apartmány Lomnica.

Priestory apartmánov sa skladajú zo spálne, obývačky, kuchyne, jedálne, wc, kúpelne, balkónu a malej skladovej miestnosti. Apartmány sú vybavené AllinOne počítačom, tlačiarňou, 3D televízorom, Playstation4 (v1) dvd prehrávačom, hifi vežou, wifi free zónou a kompletne vybavenou kuchyňou s umývačkou riadu. Ubytovanie je určené pre 2-4 a 2-4 ľudí (možnosť 1 prístelky v každom apartmáne).

Priamo v areáli apartmánového domu sa nachádza fitness a wellness centrum s výhľadom na prírodné jazierko a Vysoké Tatry. Areál je vybavený multifunkčným ihriskom, altánkami s krbom či detským ihriskom. Možnosť raňajok je cez recepciu v Lobby bare. V blízkosti (10km) sa nachádzajú lyžiarske strediská, známe lanovky, turistické trasy, vysokohorské chaty, aquaparky, obchody, potraviny, takže využiteľnosť apartmánu si môžete vychutnávať počas celého roka.

Apartmány sú orientované smerom k Tatrám a delí ich jedno poschodie.

pozrieť video enjoy

Áááno, celý rok 2019 BLACK FRIDAY – Rezervuješ v piatok, sobotu, nedeľu cez formulár (-10%)

V našich dvoch apartmánoch sa nachádzajú komplet vybavené kuchyne, RAŇAJKY SA PODÁVAJÚ V NAŠOM APARTMÁNOVOM DOME AD1 V SUTERÉNE OD 7,00-10,00 HOD ale je tu možnosť raňajok formou švédskych stolov cez recepciu V našich dvoch apartmánoch sa nachádzajú komplet vybavené kuchyne, RAŇAJKY SA PODÁVAJÚ V NAŠOM APARTMÁNOVOM DOME AD1 V SUTERÉNE OD 7,00-10,00 HOD ale je tu možnosť raňajok formou švédskych stolov cez recepciu

Základom u nás je výborne a moderne pripravené apartmány

Každý rok pridávame a zveľadujeme

Vybavená kuchyňa s umývačkou

Riad, poháre, príbore, panvice, nádoby, mixér, hriankovač, rych.kanvica, varná platňa, mikrovlnka, rúra na pečenie, chladnička s mrazničkou, umý.riadu.

Playstation4, AllinOne PC, Tlačiareň, WIFI internet

Apartmán „Jednotka“ disponuje Playstation4,  AllinOne PC, tlačiarňou a  wifi internetom, aby ste sa mohli zahrať, prípadne doriešiť pracovné emaily.

Rozkladací gauč s rozmermi manželskej postele

Veľký rozkladací gauč v obývačke má rozmery ako štandardná manželská posteľ s klasickým stredne tvrdým matracom.

V rezorte Apartmány Lomnica sa nachádza v našej prvej budove NACHÁDZA SA TU FÍNSKA SAUNA, PARNÁ SAUNA, INFRAKABÍNKA, WHIRPOOL VAŇA, RELEXAČNÁ MIESTNOSŤ Wellness s výhľadom na Vysoké Tatry NACHÁDZA SA TU FÍNSKA SAUNA, PARNÁ SAUNA, INFRAKABÍNKA, WHIRPOOL VAŇA, RELEXAČNÁ MIESTNOSŤ V rezorte Apartmány Lomnica sa nachádza v našej prvej budove NACHÁDZA SA TU FÍNSKA SAUNA, PARNÁ SAUNA, INFRAKABÍNKA, WHIRPOOL VAŇA, RELEXAČNÁ MIESTNOSŤ Wellness s výhľadom na Vysoké Tatry NACHÁDZA SA TU FÍNSKA SAUNA, PARNÁ SAUNA, INFRAKABÍNKA, WHIRPOOL VAŇA, RELEXAČNÁ MIESTNOSŤ

Hlavné informácie v bodoch

Prejsť na rezerváciu

Známe Apartmány Enjoy

Prijali sme už viac ako 431 rezervácií

Základom je u nás výborne a moderne pripravené apartmány, s výhľadom na Tatry, s kvalitným programom, s ponukou wellness, fitness a raňajok, s výberom balíčkov, s celoročnou zľavou 5 plus 2 noci zadarmo a samozrejmosťou rýchlym internetom a parkovaním pred budovou zadarmo.

Prejsť na rezerváciu

Dva apartmány v ponuke

Dva apartmány  rozdelené poschodím 

Možnosť dvoch pekných apartmánov rozdelených jedným poschodím s tými istými cenovými podmienkami pre 8 osôb (možnosť dvoch prísteliek) s výhľadom na Tatry a rozlohou 63m2 a 73m2

Prejsť na rezerváciu

Prvý sa obsadzuje Apartmán Jednontka

Fotky oba apartmány

Áááno, celý rok 2019 BLACK FRIDAY – Rezervuješ v piatok, sobotu, nedeľu cez formulár (-10%)

Recenzie našich reálnych hostí

Máme už viac ako sto recenzií na booking.com, airbnb.com, ubytovanienaslovensku.eu, na google. Tu je pár z nich

Chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za príjemný pobyt v Apartmáne D4. Boli sme príjemne prekvapení vybavením ako aj dizajnom apartmánu. Prostredie apartmánu bolo čisté a bezpečné s vždy voľným parkovacím miestom. Výhľad na Tatry prekrásny. V blízkosti je väčší počet reštauračných zariadení, ktoré varia dobre a za rozumné ceny. V blízkosti sa nachádzajú aj potraviny. Poloha apartmánu je vynikajúca vďaka rýchlej dostupnosti na štartovacie body na túry v Tatrách.

Matej
Rodina s malými deťmi
13. september 2016

Musím povedať výborná zlatá voľba. Chceli sme ísť na týždeň do Tatier a hľadali sme ubytovanie a buď bolo veľmi drahé alebo to boli také malé nory, ktoré tiež boli ešte o kúsok drahšie ako Apartmán C12, ktorý aj tak bol ešte k tomu luxusnejší a ponúkal to isté ako wellness, fitness, raňajky, tenisový kurt, grilovacie altánky. Dávam 10 bodov z 10 za aj výbornu cenu aj služby.

Štefan 
Skupina
18. júl 2016

Dobrý deň, chcela som Vám sama napísať a poďakovať za krásny a príjemný pocit z ubytovania. To, čo prezentujete je pravda a realita, čisto, vkusne moderne zariadený apartmán s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. Všetko k dispozícii, až nám bolo ľúto odísť, lebo sme boli krátko, na dlhšie nám to nevyhovovalo z pracovných dôvodov. Deti sa vybláznili a vyskákali, boli vytešení, urobili sme si aj prechádzky po Tatrách s dobrým pocitom návratu na apartmán. Ďakujeme veľmi pekne.S pozdravom Ondková

Cecília
Rodina s malými deťmi
29. júl 2013