Možnosť raňajok cez recepciu.

O raňajkách.

V našich dvoch apartmánoch sa nachádzajú komplet vybavené kuchyne. V prípade, že sa Vám predsa len nechce ráno sa trápiť s raňajkami a chcete sa nechať rozmaznávať, môžete si objednať raňajky formou švédskych stolov cez recepciu. Raňajky sa podávajú v našom apartmánovom dome AD1 v suteréne od 7,00-10,00 hod. Cena: 6 €/osoba/deň, 4 €/dieťa od 3-12 rokov, dieťa do 3r. grátis.

Formou švédskych stolov

Raňajky sú hňed na prízemí.

Veľmi príjemný wellness.

O Wellnesse

V rezorte Apartmány Lomnica sa nachádza v našej prvej budove Wellness  s výhľadom na Vysoké Tatry, ktoré je dostupné pre ubytovaných hostí ale aj pre verejnosť. Nachádza sa tu fínska sauna, parná sauna, infrakabínka, whirpool vaňa, relexačná miestnosť a jej výborné účinky na organizmus v podobe saunovania. Dospelá osoba / 2 hod./13€, Dieťa do 12 rokov / 2 hod./7,5€, Dieťa do 6 rokov / 2 hod./0€

  • Fínska sauna – Kapacita je 6-8 osôb, odporúčaná teplota 80-100 stupňov pri dvoch až troch sedeniach po 10-15 minútach.

  • Parná sauna – Zabezpečuje prirodzenú produkciu potu, vylučovanie toxických látok z krvi, vyživuje a robí pokožku elastickejšou, stimuluje biochemické procesy v tele. Kapacita sauny je pre 8 osôb.

  • Infrakabínka – V tejto saune sa potíte viacej ako v normálnej suchej saune pri 100 °C a to len pri 50 °C v tejto kabínke. Kapacita je pre 4 osoby, odporúčaná teplota 45-55 °C a maximálny pobyt v infrakabínke je 30 minút.

  • Whirpool vaňa

  • Relaxačná miestnosť

Pozrieť viac